آموزش تخصصی مربی کودک

اطلاعات

  • دسته‌بندی عمومی

هم‌رسانی کنید

توضیحات

موضوعات:

اصول فکری مربی‌گری کودک
آموزش چیست؟ کودک کیست؟
نظریه‌های آموزشی تأثیرگذار روی رفتار مربی

اصول فکری‌ای که امروزه از آن‌ها برای آموزش کودک بهره می‌بریم حاصل سال‌ها تلاش بی‌وقفه‌ی اندیشمندان و مربیان متخصص در این حوزه بوده. تعاریفی که امروزه از آموزش و کودک در ذهن ما وجود دارد هم،‌مختص امروز نیست و طی سال‌ها شکل گرفته است. با کنار هم قرار گرفتن اصول فکری آموزشی، تعریف آموزش و کودک، نظریه‌های آموزشی‌ای شکل گرفته‌اند که امروزه بسیاری از ما مربیان بدون داشتن شناخت نسبت به آن‌ها، از آن‌ها استفاده می‌کنیم. داشتن شناخت نسبت به این نظریه‌ها، پیشینه‌ی آن‌ها و اصول فکری‌شان، به مربیان کمک می‌کند تا بهترین‌ها را آگاهانه و با توجه به شرایط خاص کلاس خود و کودکانی منحصر به فردی که آموزش می‌دهند، انتخاب کنند.

این دوره به صورت مجازی، قسمتی از دانش مورد نیاز برای ورود به عرصه‌ی مربی‌گری را به شما آموزش می‌دهد و بدون شک، حضور مؤثر در این حوزه، به شرکت کردن در دوره‌های بیشتر و کسب تخصص بیشتر احتیاج دارد. با این که کلاس به صورت آن‌لاین برگزار می‌شود، تعامل میان همراهان و راهبر دوره، برقرار خواهد بود و از همراهان انتظار می‌رود در طول کلاس مشارکت فعالی داشته باشند.

این دوره مناسب شما هست اگر:
  • مربی هستید اما فکر می‌کنید نیاز به مرور برخی اصول دارید.
  •  مربی با تجربه‌ای هستید که احساس می‌کنید به کسب دانشی نوین احتیاج دارید.
  • مربی نیستید و می‌خواهید مربی شوید اما زمان لازم برای حضور در دوره‌های حضوری را ندارید.
  • والدی هستید که به امور آموزشی علاقمند است.
راهبر: فاطمه صادقی
زمان: شنبه تا چهارشنبه: ۲۷/۷/۹۸ الی ۱/۸/۹۸
ساعت: ۱۸ الی ۲۰
هزینه: ۵۰۰۰۰۰۰ ریال
پایان مهلت ثبت نام: ۲۵/۰۷/۹۸

*پس از ثبت نام، لینک شرکت در کلاس آنلاین برای شما ارسال خواهد شد و در گروه واتساپ مربوط به پشتیبانی دوره اضافه خواهید شد.

نکته: این دوره، دوره‌ای کوتاه است و برای انتقال مبانی موضوعات ذکر شده طراحی شده است. گواهی حضور در این دوره اثباتی بر مهارت‌های مربی‌گری فرد نخواهد بود.

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما