آموزش تخصصی مربی کودک

گروه آموزشی دوران، متشکل از اعضایی مجرب با بیش از ۱۵ سال سابقه ی فعالیت آموزشی و پژوهشی در حوزه ی کودک در ایران و سایر کشور ها فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرد. علت اصلی تمرکز این گروه بر امر آموزش مربی، باور به اثرگذاری عمیق مربیان و معلم ها بر روند آموزشی و رشد فرزندان ایران زمین است. شکی نیست که مربیان آگاه، آینده ی درخشانی را برای کودکان و به دنبال آن برای ایران و جهان رقم خواهند زد.

گروه آموزشی دوران با اتکاء به دانش تخصصی اعضا، دانش روز دنیا و البته فرهنگ و تاریخ ایران، محتوای آموزشی ویژه‌ای برای مربیان، ناظران و مدیران مراکز آموزشی طراحی کرده. این محتوای آموزشی طی برگزاری دوره های مختلف حضوری و غیر حضوری و بسته های آموزشی متنوع به مخاطبین علاقمند ارائه می شود. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی دوره‌های دوران اینجا را ببینید.

این گروه هم چنین در راستای ارتقاء سطح کیفی آموزش در مراکز آموزشی کودکان، پیش دبستان ها و دبستان ها،‌ خدمات مختلفی هم چون بازبینی محتوای آموزشی، تولید دوره های مخصوص مراکز،‌ راه‌اندازی مراکز آموزشی و … ارائه می دهد. برای مشاهده‌ی خدمات مختلفی که دوران ارائه می‌دهد به اینجا بروید.

هدف گروه آموزشی دوران، کمک به ارتقاء سطح آگاهی مربیان نسبت به توانمندی های خود برای ایجاد تغییرات مثبت در دوران‌های مختلف و تاثیرگذاری بر آینده‌ی جامعه‌ی ایران و به دنبال آن، جهان است. باور داریم مربیان رابط بین نسل‌های مختلف هستند و رشد آن‌ها، آثار بدون‌ زمان و مکانی بر آینده‌ی انسانیت دارد. مأموریت ما تربیت و آموزش مربیانی متخصص و انسان‌هایی توانمند در زمینه‌های مختلف آموزش کودک (علمی و عملی) که بتوانند با فراهم کردن محیط غنی یادگیری برای همه‌ی کودکان ایران در جهت شناخت و به‌کارگیری توانمندی‌های منحصربه‌فرد هر کودک همراه شوند و بستر را برای زندگی‌ای زیباتر در کنار رشد فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی، علمی و اقتصادی برای آینده‌ی کشور فراهم کنند. 

 

در این مسیر، دوران، صداقت، شجاعت و پویایی، باور به توانمندی‌های کودکان و مربیان، تمرکز در حین کل‌نگری، احترام به مخاطب و هم‌چنین هم‌کاری با دیگر فعالین حوزه‌‌ی آموزش کودک را ارزش‌های مهمی دانسته و نسبت به توجه و رعایت آن‌ها، پایبند است.

فاطمه صادقی

فاطمه صادقی

مدیر آموزشی
فاطمه صادقی
سمیه صادقی

سمیه صادقی

مدیر عامل
سمیه صادقی
نفیسه لطفی

نفیسه لطفی

مدیر اجرایی
نفیسه لطفی
مریم رامین‌کیا

مریم رامین‌کیا

راهبر آموزشی
مریم رامین‌کیا
محمد سنگانیان

محمد سنگانیان

راهبر آموزشی
محمد سنگانیان
زینب نصرتی

زینب نصرتی

سرپرست بخش ارتباطات
زینب نصرتی
پردیس سرهنگ‌پور

پردیس سرهنگ‌پور

سرپرست بخش ادبیات کودک
پردیس سرهنگ‌پور
نسترن ریاحی

نسترن ریاحی

سرپرست بخش بین‌الملل
نسترن ریاحی