آموزش تخصصی مربی کودک

اطلاعات

 • دسته‌بندی عمومی

هم‌رسانی کنید

توضیحات

دوره‌ی آن‌لاین استفاده از تکنولوژی در آموزش کودکان

تکنولوژی، می‌تواند در فرآیند رشد و یادگیری کودک، نقش مثبتی ایفا کند. مربیان با بهره‌گیری از تکنولوژی به منابع آموزشی خلاقانه و متنوع بسیاری دسترسی پیدا می‌کنند که می‌توانند از میان آن‌ها، مناسب‌ترین‌ها را انتخاب کنند. تکنولوژی هم‌چنین به مربی‌ها کمک می‌کند تا از دنیای پر تحرک مدل‌ها و روش‌های آموزش مختلف، بهره‌مند شوند.

اما در عین حال، استفاده از تکنولوژی آثار مخربی هم از خود بر جای می‌گذارد، از آثار مخرب جسمی گرفته، تا آثار مخربی مثل کند کردن مسیر رشد شناختی، عاطفی-احتماعی و … .

مربی هوشمند با کسب اطلاعات در حوزه‌ی استفاده از تکنولوژی در کلاس کودکان، از این ابزار پر فایده، استفاده‌های به‌‌جا می‌کند و نه تنها آثار مخرب ‌آن را کنترل کرده و  به حد اقل می‌رساند، بلکه از آن در رشد و آموزش کودکان،‌ استفاده می‌کند.

در نظر داشته باشیم که واقع‌گرا بودن، یکی از مهارت‌های مهم برای مربیان کودک است. ما در زمانی زندگی می‌کنیم که تکنولوژی بخش جدایی‌ ناپذیر زندگی کودکان است و گاهی هم کودکان بیش‌تر از والدین و بزرگ‌تر ها مهارت‌های استفاده کردن از تکنولوژی را دارند! بنابراین استفاده‌ی هوشمندانه از این ابزارها و ورود آن‌ها به فضاهای آموزشی، فواید بسیاری خواهد داشت.

در این کارگاه آن‌لاین (۱۰ ساعت)، علاوه بر بررسی برخی از نظریات موجود درباره‌ی استفاده از تکنولوژی در آموزش کودکان، به بررسی موضوعات زیر می‌پردازیم:

موضوعات دوره:

 • انتخاب ابزارهای آموزشی الکترونیکی مناسب
 • استفاده‌ی چند‌منظوره از ابزارهای الکترونیکی
 • آموزش آن‌لاین به کودکان

هدف از برگزاری دوره:

 • ارتقاء سطح آگاهی مربیان کودک و والدین نسبت به اهمیت استفاده از روش‌های اصولی در آموزش آن‌لاین به کودکان.
 • افزایش مهارت‌های آموزش آن‌لاین به کودکان و استفاده از امکانات موجود برای مربیان کودک.

مخاطب دوره:

 • اگر معلم و یا مربی کودک هستید و با توجه به شرایط انتخاب شما آموزش آن‌لاین به کودکان است، بدون در نظر گرفتن تخصصی که آموزش می‌دهید، این دوره به ارتقاء کیفیت برگزاری کلاس‌های شما کمک می‌کنه.
 • اگر که والد هستید و در حال حاضر فرزندان شما از آموزش آن‌لاین استفاده می‌کنند، این دوره برای درک بهتر فرآیند یادگیری کودک و همچنین همراهی شما برای تسهیل آموزش، کمک می‌کند.

راهبر:

 

مدت:

 • ۱۰ ساعت: ۵ جلسه

 

زمان:

 • یک‌شنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها -۳ مرداد الی ۱۷ مرداد ساعت ۱۶-۱۸

 

بهای ثبت نام :

 • ۴۰۰ هزار تومان / ظرفیت محدود ‫.‬

بهای ثبت نام زودهنگام: (تا ۲۹ تیر)

 • ۳۶۰ هزار تومان

 

*** توجه داشته باشید پرداخت هزینه‌ی دوره به صورت چندمرحله‌ای نیز امکان‌پذیر است. در صورت نیاز به پرداخت با شرایط ویژه، با ما تماس بگیرید.

مدرسان

فاطمه صادقی

فاطمه صادقی

مدیر آموزشی
فاطمه صادقی

دیدگاه‌ها

 1. h.raeisi1399@gmil.com گفت:

  خیلی خوشحال می تونم در این دوره‌ها شرکت کنم

  1. webmaster گفت:

   سلام
   ما هم از حضورتون خیلی خوشحالیم حمیده جان 🙂

 2. jahanimahmoudimahdi@gmail.com گفت:

  این دوره با توجّه به نیاز های بشر امروزی آماده شده و من خیلی خوش حالم که در این دوره حضور دارم و از تجربیات برتر عزیزان دوره دوران استفاده می کنم.اولین جلسه که عالی بود.به امید خدا باقی جلسات را هم با همین کیفیت بریم جلو.

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام مهدی جان ممنون که برامون نظرت رو نوشتی . ما هم از حضور شما در این دوره خوشحالیم 🙂

دیدگاه شما